лелека місто Дубровиця лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містаоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

Рівненщина на порозі епідемії грипу

За минулий тиждень в області на грип та ГРЗ захворіло майже чотири з половиною тисячі осіб. Лікарі кажуть: така цифра - ще не привід для серйозного занепокоєння. Однак саме час вдатися до профілактики. Анна Яцук знає, як не захворіти. За останній тиждень на грип захворіло майже чотири з половиною тисячі мешканців області. Шістдесят відсотків з них — діти. У Рівному ситуація трохи краща. Кількість хворих тут становить менше тисячі. Лікар-епідеміолог Віктор Мороз каже: ще передчасно оголошувати епідемію.

В інфекційному відділенні центральної міської лікарні палати напівпорожні. Його завідувач Сергій Дорошенко розповів: важкохворих на грип поки у них немає. Щоправда, скарги серед людей почастішали.

Цього року хворіти на грип стало значно дорожче. Вітчизняні ліки подорожчали до 50 відсотків, а закордонні — до більше ста. Завідуюча сектором цін на аптечному складі "Рівнефармації" Галина Тарасюк каже, що подорожчання ліків у порівнянні з минулим роком значне.

Аби не хворіти і зберегти свій гаманець від купівлі дорогих ліків, потрібно дбати про профілактикуу. Найкраще, кажуть лікарі, вдатися до народних методів.

Епідемію грипу медики очікують уже на початку лютого. Кажуть, якщо вона настане, то найперше - закриють школи.У Рівному працівники ДАІ затримали озброєного працівника цирку, який ледь не застрелив свого колегу після гастролей у селі Городище Березнівського району, після чого намагався втекти своїм автомобілем “Опель-Кадет”. Та біля торгового центру “Чайка” його перехопили патрульні.

Стрільцем виявився 45-річний рівнянин Олександр, який займається організацією і проведенням циркових вистав. В його автомобілі знайшли і зброю, з якої він стріляв: револьвер для відстрілу гумовими кулями. На пістолет чоловік дозвіл має, а навіщо його використав, пояснив після затримання.

Свою версію мають інші циркачі, які після стрілянини почали переслідувати своїх колег-конкурентів.

Зараз правоохоронці з’ясовують обставини конфлікту, після чого вирішать, чи порушувати за цим фактом кримінальну справу. Тож знову поїхати на гастролі циркачі-конкуренти зможуть нескоро.

 

Анна Яцук, Юрій Кобів

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!