лелека місто Дубровиця лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містаоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

Рівненські тролейбуси б'ють струмом пасажирів!!!

Електрошок - за 60 копійок. Тільки за останній місяць у "швидкій" зафіксували півдесятка випадків. Хоча їх може бути й більше, зауважують медики, адже не всі звертаються за допомогою. Про небезпечний рогатий транспорт далі - Ігор Шумик.

Вона виходила з тролейбуса і відчула різкий біль у ногах. Спочатку й не зрозуміла, що сталося. Електрострум миттєво ударив. Запитувала у кондуктора, у чому причина. Тим часом водій швиденько зачинив двері.

Допомога лікарів жінці не знадобилася. Та медики бідкаються: щомісяця до них звертаються рівняни, уражені електричним струмом. І все більше тих, хто отримав травму саме у тролейбусах.

Ні водії, ні кондуктори про ураження електричним струмом у тролейбусах не чули і дуже здивовані, що таке взагалі ймовірне. Кажуть, таке можливе через погану ізоляцію.

Керівництво електротранспорту міста від коментарів відмовилося. Начальники тролейбусних маршрутів також небагатослівні і вперше чують про скарги. Постраждалим керівник рівнеелектроавтотрансу взагалі радить не їздити тролейбусами.

У Рівному - півтори сотні тролейбусів. Майже половина з них працюють понад тридцять років. У місті пасажирів перевозять найстарші тролейбуси в усій Європі. Однак, відмовлятися від дешевого, а для багатьох - і безкоштовного - транспорту люди не збираються. Тому якщо чиновники і далі не зважатимуть на скарги рівнян, наслідки можуть бути сумними.

Ігор Шумик, Володимир Захаров

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!