лелека місто Дубровиця лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містаоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

Рівнеоблводоканал закликає рівнян позбутися власних боргів перед комунальними підприємствами

Комунальники впевнені, що не тільки оплата послуг споживачами, але й вчасне оформлення субсидій допоможе простим мешканцям міста уникнути боргових відносин перед комунальниками.

Нині Водоканал обслуговує більш як 240 тисяч споживачів. Втім не всі вони належно сплачують за воду та каналізаційні послуги. комунальники жаліються, населення заборгували їм майже 12 мільйонів гривень. Втім, не зважаючи на складну економічну ситуацію, на підприємстві впевнені, цю проблему можна вирішити.

Для призначення субсидій сьогодні вже не треба ходити до комунальних підприємств а лише до місцевого управління праці та соцзахисту населення. Туди слід занести заяву, довідки про доходи кожного з зареєстрованих (це для працюючих) та декларація про доходи і майновий стан. Пенсіонери ж можуть відправити документи поштою.

Абонентська служба комунального підприємства Рівнеоблводоканал працює із понеділка по суботу. Саме тут рівняни можуть не тільки сплатити за отримані послуги але й укласти договір про реструктуризацію наявного боргу перед водоканалом.

Аби уникнути заборгованостей із оплати комунальних послуг у водоканалі закликають рівнян не зволікати і з оформленням субсидій. А при наявності боргу приходити в абонентську службу на Білякова, 6 та укладати договір про його реструктуризацію. Додаткова інформація за телефоном 64-31-31 та 64-31-30 та на сайті підприємства.

Наталка Пастухова, Олександр Ковтунець

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!