лелека місто Дубровиця лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містаоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

День народження Рівного

Від 8-ої ранку і до 10-ої вечора мешканці міста святкували його День народження, ледве встигаючи з одного концерту на інший і залишаючи вміст гаманців на алеї майстрів. До Дня Рівного своїх талантів і праці не пошкодували і традиційні, і не дуже умільці - місцеві та з усіх куточків України. І якщо купити можна було не все, то надивитися і сфотографуватися - скільки завгодно.

Величезний натовп людей, перекрита центральна дорога і просто хороший настрій - рівняни святкують День міста. На організовані концерти та виставки не прийшов хіба що ледащий. Чи не найбільше відвідувачів зібрала виставка-ярмарок «Бурштинові ряди».

6 підприємців виставили тут свої роботи. Картини,ікони, намиста. Майстриня Ольга Баранова у своїх напрацюваннях поєднує бурштин з деревом. Каже тому її картини не з дешевих. Жінка намагається постійно створювати щось нове.

Робота на замовлення у майстрів бурштину ввійшла у моду. Але не завжди це прибуток, ось цей портрет Олега Скрипки бурштинова фірма зробила безкоштовно для міста його подарують відомому гостю пізніше. І хоча бурштинові ряди вперше у рівному, але керівництво міста планує зробити їх традиційними. Кому бурштин за дорогий алея майстрів якраз до снаги. Ціни помірні - роботи найвищої якості. Вишиті сорочки, вироби з бісеру соломи. Петро Гаврилюк пишається своїм ремеслом, і хоча не один мозоль заробив на пальцях та це того варте.

А от Рівненський рокабілі-гурт «От Вінта» виставив на показ своє дітище «Летючу черепаху» ту з якою кілька місяців тому ледь не перелетіли Дніпро на турнірі «Флюгтаг». Біля справжнього витвора авіаційного та дизайнерського мистецтва неабияк людно гості міста й самі рівняни залюбки фотографуються з диво-звіром. Черепаха пролетіла всього кілька метрів, та отримані травми не дозволять їй знову підкорювати Дніпро. Тому вона буде милувати око рівнян на свята.

Ігор Шумик, Юрій Кобів

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!