лелека місто Дубровиця лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містаоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

Жахи на вулиці Кавказькій

 

Вже другий місяць потерпають від нестерпного смороду та комах мешканці будинку на Кавказькій, 15. Ще на початку липня їхній підвал затопило каналізаційними стоками. Вода стоїть там і досі, тож поміж іншого, мешканці ще й не можуть дістатися власних консервацій та велосипедів. Люди просили допомоги і в комунальників, і в санстанції - усе марно.

Картинка немов із фільму жахів. Втім доволі традиційна чи не всіх підвалів рівненських багатоповерхівок. Обідрані стіни, заржавілі труби, павутиння та полчища комарів. Під ногами смердюча рідина.

Просто і з каналізаційної труби нечистоти потрапили на землю. Люди кажуть, вода лилась немов з водоспаду. Викликали аварійку. Відремонтували - на межі новітніх технологій - ганчір'я та пластикова пляшка. Людські підвали - недоступні. Все що в них знаходиться гниє та псується. Не краща ситуація і зверху. Люди скаржаться- У квартирах сморід та комарі. Жалілися і до ЖКП і до санстанції.

Проблема із затопленнями, розповідають мешканці будинку - починається від цього люка. Труба від нього виходить у підвал. Саме вона і тріснула від надмірного тиску. Кажуть - так їм пояснили комунальники. Самі ж майстри із Центрального ЖКП не надто говіркі. Гумові чоботи - молоток - і вони до роботи готові.

Люди жаліються кажуть, такий ремонт - тільки до подачі гарячої води. Каналізацію рве одразу ж після того, як гаряча вода розтікається трубами. А від надмірної вологості старий будинок, який ще ні разу не ремонтувати за 20 років - дав тріщини.

В другому під'їзді - найгірша ситуація. Навіс над входом похилився, від землі до стелі - навіть не тріщина а вже розлом. Мешканці переживають, що вона піде і далі. Люди просять відкачати воду із підвалу та знищити комарів. У ЖКП Центральному пояснюють, каналізацію ремонтували одразу ж після заявки мешканців. Що вода стоїть у підвалі - не знали. Але обіцяють вже наступного понеділка разом із санстанцією розібратися із цією проблемою.

Наталка Пастухова, Володимир Захаров

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!