лелека   лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містамісто Дубровицяоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

Немає посвідчення багатодітної сім'ї - немає пільг

 

Безкоштовні ліки, проїзд у транспорті і навчання у вишах, 50 відсотків знижки на комунальні послуги - і це ще не повний перелік пільг, передбачених законодавством для багатодітних сімей. Але такими благами багатодітні сім'ї практично не користуються, із доволі банальних причин у них просто немає відповідних посвідчень. У пані Ганни семеро дітей. Троє студентів та четверо школярів. Жодними пільгами сім’я не користується. Як багатодітна мама щомісяця від держави жінка отримує 800 гривень.

Щоб допомогти таким сім’ям, як ця, в Україні прийняли закон, який передбачає ряд пільг й посвідчення багатодітних родин. Відтак, багатодітні сім’ї за користування житлом, комунальні послуги, а також паливо (для родин, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення) платитимуть половину вартості. Мамам з багатьма дітьми збільшать відпустки. А ще законодавчими поправками багатодітним сім’ям надається право на безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів, безкоштовний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту. Діти з багатодітних родин звільняються від оплати за перше навчання у вищих навчальних закладах усіх рівнів акредитації. Про це пані Ганна дізналася ще наприкінці минулого року. Одразу ж подала документи, щоб користуватися пільгами.

Хоча закон набрав чинності із початку цього року, процедура із видачею посвідчень затягнулася. Відтак багатодітні сім’ї не можуть скористатися пільгами. Одними, бо немає посвідчень, іншими, бо стаття витрат навіть не передбачена у бюджеті. У відділі у справах сім'ї та молоді заспокоюють: у серпні очікують на першу партію посвідчень. Рівненщина - лідер в Україні за кількістю багатодітних сімей. Відповідно до заявок, посвідчення мають отримати майже 20 тисяч батьків, та понад 50 тисяч дітей віком від шести до 18 років.

Тетяна Коваль, Володимир Захаров, Олександр Ковтунець

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!