лелека   лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містамісто Дубровицяоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

Жителі Гориньграду - 2 в транспортній блокаді

 

Селяни бідкаються - через відсутність короткого маршруту їм доводиться марно долати щодня близько 30-ти кілометрів і витрачати зайві кошти. Але добитися повернення зручного маршруту не можуть - через погану дорогу. Село Гориньград знаходиться за 15 кілометрів від Рівного, проте щоб дістатися місцевим мешканцям до обласного центру необхідно об'їжджати чи не утричі більше. Людей це не влаштовує.

Теперішній маршрут з Другого Гориньграда до Рівного створює масу незручностей як для для місцевих жителів так і для мешканців окружних сіл. Вони жаліються, що тепер необхідно затратити більше часу, коштів та нервів щоб дістатися на роботу чи в місто на ринок, а восени до вже звичних проблем додадуться й нові. Колись до села ходила пряма маршрутка. Допоки її власнику погана дорога не відбила бажання заробляти на горинградцях. з цієї ж причини не беруться за маршрут і нові підприємці, кажуть, жоден бус не витримає такого знущання. Та ще й чіткої схеми проїзду до села немає. Місцева влада людей заспокоює, каже зверху почули про їх проблему.

Втім селяни переживають, що і створені чиновниками схеми заїзду до села наврядчи допоможуть. Люди сумніваються що знайдуться такі перевізники які з доброї волі будуть гробити власні автівки на старій побитій дорозі.

Максим Шевчук, Володимир Захаров

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!