лелека   лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містамісто Дубровицяоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

У Рівному з'явилися тропічні метелики

 

Але сприяла цьому не спекотна погода, а організатори виставки, які привезли до міста більше сотні величезних різнобарвних крилатих. Метелики тимчасово оселилися в Екваторі, і завдяки створеному для них штучному клімату демонструють увесь свій життєвий цикл. До речі, звична для експозицій засторога: "Руками не чіпати!" на виставку тропічних метеликів не поширюється. Тропічні метелики прилетіли до Рівного. В обласному центрі відкрилася унікальна експозиція тропічних метеликів. На відміну від інших виставок, тут до експонатів можна не лише торкатися, а й фотографуватися з ними і навіть годувати.

На руці пані Людмили найбільший з експонатів виставки - метелик Морфіда родом із Коста Ріки. Просто на очах відвідувачів із лялечок народилося ще двоє таких блакитнокрилих Морфід. У спеціальному ящику штучно створений мікроклімат, комфортний для експонатів виставки, адже їхня Батьківщина - країни Південно-Східної Азії, Африки та Філіппін. В інсектарії постійно з’являються нові мешканці виставки. Їх тут понад 20 видів - загалом більше ста різнобарвних красенів із розмахом крил від 14 до 25 сантиметрів.

Існує повір’я, що метелики відчувають потаємні бажання людей і можуть допомогти у їх здійсненні. Для цього досить подумати про щось сокровенне у ту мить, коли метелик сяде на долоню. Хоча придбати та потішити рідних та близьких таким подарунком ще не можна, але експозиція цієї дивовижі буде відкрита до п’ятого вересня. Також організатори розповіли - якщо така розвага буде рівнянам до душі, то метелики прилітатимуть до міста і надалі.

Людмила Савонькіна, Володимир Захаров

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!