лелека   лелека
Головна сторінкановинидовідкагерб містамісто Дубровицяоб'явиФото-відео альбомконтакти
 
 

Інформаційней партнер

 

У Рівному опалення подорожчає від 30 до 60%

 

Нові тарифи на опалення, версія перша, попередня. У рівненському Теплотранссервісі підготували проект розцінок на теплопостачання, вже завтра його повезуть до Києва. Хоча затверджувати все одно будуть аж до 1-го жовтня - у найліпшому випадку, прогнозують комунальники. Великe паперове полотно - вщент заповнене цифрами. На ньому фахівці теплотрансевісу прораховували, що ввійде у нові тарифи, і як воно вплине на формування нової ціни на послуги підприємства.

Більше десятка складників з яких найбільші - витрати на паливо - газ 60 відсотків та електроенергію 10 відсотків. Підняття цін на них, кажуть комунальники - основний тягар тарифів. За нинішніми цінами, згідно розрахунків варість опалення та гарячої води зросте від 30 відсотків - якщо буде врахована тільки нова ціна газу до 60 вдісотків - якщо в національній комісії з регулювання енергетики у тарифи внесуть усі економічно обгрунтовані складники. Петро Сергійчук вже переживає - що нові тарифи приведуть до різкого зниження проплати за комунальні послуги. Адже рівняни до нових цін на опалення та гарячу воду не готові.

Люди жаліються, і так платимо більше ніж у Києві. Натомість комунальники роз'яснюють: столиця - на дотаціях. А ось у решти - тарифи залежать від обсягів використання газу. Чим більше тим дешевше. Тому комунальники і не роблять перерахунків за опалення взимку під час потепління. Бо тоді їм газ обходиться дорожче ніж у напружені холодні дні. Сьогодні, у Теплотранспервісі наперед не загадують. Яким буде опалювальний сезон прогнозувати не беруться. Втім занепокоєні, що число боржнкиків у підприємства зросте. Сьогодні вони винні теплопостачальникам більше 25 мільйноів гривень.

Наталка Пастухова. Олександр Ковтунець

 

Get the Flash Player to see this player.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хмаринка тегівНовини 1про місто Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5 Відео 6 Відео 7Відео 8Новини 12 ВідеоФото 1Фото 2Фото 3Новини 2Новини 3Новини 4 Новини 5 Новини 6 Новини 2Новини 2 Новини 2 Новини 7 Новини 8Новини 9 Новини 10Новини 11Патріот 1Патріот 2Патріот 3 Патріот 4 Патріот 5Патріот 6Патріот 7 Патріот 8Патріот 9Патріот 10 Патріот 11Патріот 12Патріот 13 Патріот 14Патріот 15 Патріот 16Патріот 17 Патріот 18Патріот 19 Патріот 20Новини Новини Новини НовиниНовини Новини НовиниНовини Новини Новини Дубровиці Новини тиждняНовини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Рівненщини Новини Новини Новини Новини 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Новини Рівненщини Новини Рівненщини Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина Рівненщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dubr.org.ua з 2009 року!